Ile farby kupić na podeszwy? 90s

Buty to oczko w głowie każdego sneakerheada - dział jest poświęcony pielęgnacji, renowacji i konserwacji obuwia. Materiały do testów oraz wiedza merytoryczna dostarczane są przez sklep multirenowacja.pl.
Regulamin forum
Obrazek

Ile farby kupić na podeszwy? 90s

Postautor: TheKwazzu » 07 maja 2017, 10:47

Witam,
Pomalowałem swoje nike air premium farbą do zamszu i wyszło super, natomiast teraz potrzebna mi jest farba do podeszwy, tylko problem w tym, że nie wiem ile jej kupić, bo nie chce za dużo wydawać na farby bo z kasą krucho, myślałem o dość drogim angelus aczkolwiek nie wiem czy 29,5ml starczy na dwa buty, biorąc pod uwagę, że wcześniej ta część buta na focie była koloru białego. Docelowo chcę osiągnąć taki mat jak na fotce (przykładowy but, mam inny model). Obrazek

więc do rzeczy:
1.czy farba przykryje to oko przeźroczyste ? tak żeby po prostu ta farba nie odpadła or smth
2.czy jest tańsza alternatywa od tego? https://multirenowacja.pl/angelus-acryl ... -skor.html
Są tańsze zamienniki?
3.Czy wybrać 29.5ml czy 144ml? potrzeba mi tego tylko na jedną parę butów.
4.Taki pędzelek styknie? :D Cudów mi nie potrzeba, a dużo wydawać nie chcę, https://multirenowacja.pl/pedzel-flat-golden-nylon.html
5.obejdzie się bez finishera? jest jakaś wersja matte, ale daje to coś wgl? bo nie ukrywam, że to drogie i darowałbym to sobie.
6.Do oczyszczenia powierzchni nada sie rozpuszczalnik?

Do pomalowania zamszu użyłem farby alkoholowej kaps suede die, fajna tania, jestem zadowolony z efektu.
ps. jestem jeszcze zielony w tym, ale cieszy mnie malowanie butów jak małe dziecko :D
Pozderki!!
Awatar użytkownika
TheKwazzu

Rozmiar: 9 us (27/27,5)
Ulubiona marka: 90s
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Re: Ile farby kupić na podeszwy? 90s

Postautor: P173r3k » 30 maja 2017, 12:05

Mam do odsprzedania prawa cala butelke Angelus Flat White 4oz, uzyta doslownie na jrdne buty, minimalne zuzycie farby. Co do ceny do sie dogadamy. Priv
Awatar użytkownika
P173r3k

Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Wróć do Pielęgnacja i renowacja