Switch to full style
Wszystko, co dotyczy klasycznej mody męskiej i mody menswear. Podforum działa pod patronatem sklepu multirenowacja.pl.

Regulamin forum

Obrazek
Odpowiedz

Dopasowanie SELVEDGE RAW DENIM

09 mar 2016, 8:51

Cześć, jeżeli temat już gdzieś się znajduję proszę o linka na priv i usunięcie tego tematu.

Odnośnie tematu, poszukuję rad odnośnie dopasowania raw denimu, ponieważ uważam, że nogawki są zbyt długie i szerokie. Szukam jakiegoś sprawdzonego sposobu na dopasowanie raw w taki sposób, żeby pas zachował swoją szerokość, a nogawki zostały lekko zwężone.
Jeżeli dopasowywałeś raw to napisz poniżej w jaki sposób itd.

Re: Dopasowanie SELVEDGE RAW DENIM

09 mar 2016, 13:41

Do krawca idź.

09 mar 2016, 14:54

Antszej czy ty wiesz o co pytam ?

09 mar 2016, 15:30

O dopasowanie spodni. Jak chcesz to zrobić inaczej niż przez krawca typu zanurzyć połowę spodni w wodzie, żeby pas się nie skurczył to spierdolisz krój.

09 mar 2016, 20:17

Temat odnośnie denimu jest w dziale streetwear, wiec radze tam poszukać lub popytać o rozwiązanie problemu

10 mar 2016, 7:47

Hudson Hornet pisze:Temat odnośnie denimu jest w dziale streetwear, wiec radze tam poszukać lub popytać o rozwiązanie problemu

możesz podrzucić link ? przejrzałem na szybko i nie znalazłem.

Hudson Hornet pisze:Temat odnośnie denimu jest w dziale streetwear, wiec radze tam poszukać lub popytać o rozwiązanie problemu

pas też mogę zamoczyć, tylko nie chciałbym, żeby spodnie skurczyły mi się o 4 cm bo wtedy będę w czarnej :)

10 mar 2016, 10:52

ogólnie nawet jak się skurczy to wróci po jakimś czasie do takiej szerokości jakiej był przed. Co to za denim swoją drogą? Niektóre się fajnie rozbijają, niektóre trochę gorzej.

10 mar 2016, 11:30

ten któy swego czasu wisiał na hazelu, powinąłem na ich przecenie i zacząłem ostatnio nosić, ale te nogawki mnie trochę denerwują dlatego chciałbym je dopasować do ciała.
podobno trzeba je nosić jakiś czas i dopiero potem dopasować, czy to prawda ?

10 mar 2016, 11:52

najlepiej oddaj do krawcowej, jak nie chcesz to ubierz je i wejdź do wanny z wodą http://www.theillest.pl/denim-soak-czyli-wstepne-namaczanie-denimu/

16 mar 2016, 13:13

Idź do krawcowe i utnij ale nie na styk tylko zostaw na 2-3 podwinięcia i po problemie, po praniu i tak nie skurczą się o kolejne 10 cm

01 lis 2018, 21:39

There will be two Prize Winners selected in the www.homedepot.com/survey Sweepstakes and each will receive a Prize
Odpowiedz