Mój ostatni zakup

Wszystko, co dotyczy klasycznej mody męskiej i mody menswear. Podforum działa pod patronatem sklepu multirenowacja.pl.
Regulamin forum
Obrazek

Re: Mój ostatni zakup

Postautor: jupil » 29 sie 2018, 22:00

Ostaantio inwestowałem w portfel. Zwykle takie rzeczy kupuje w Merg.pl, bo tam jest duży wybór :) Mi najbardiej spodobał się:
Obrazek
wygląda on bardzo ładnie, nie był również drogi ;)
Awatar użytkownika
jupil

Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Postautor: marta93 » 10 lis 2018, 14:06

A moje ostatnio kupione cacko na pieniążki to ten portfel skórzany pierwszy na liście https://www.portfeldlaciebie.pl/portfele-damskie.html w pięknym żywym czerwonym kolorze.
Awatar użytkownika
marta93

Postautor: zwyklak » 26 lut 2019, 9:27

hhah też ostatnio nabywałem portfel, teraz szukam czegoś na karty kredytowe i te wszystkie lojalnościowe, bo tyle już tego mam, że nijak się to nie chce zmieścić
Awatar użytkownika
zwyklak

Rozmiar: 38
Ulubiona marka: you

Postautor: janetjackson » 26 kwie 2019, 8:14

My last purchase is that upholstery services from this company https://www.divinedesignupholstery.com/ ... pholstery/ that company pprovidesgood quality services its cushions and covers are really good and this company does great work for marine also.
Awatar użytkownika
janetjackson

Postautor: malutka_alutka » 31 paź 2019, 18:45

Ło, buty ciężkie ;) Nie każdemu się spodobają.
Mój facet lubi proste stylówki, np biały czy czarny t-shirt hammer, jeansy i trampki ;) nigdy takich butów jak pokazałeś w sumie nie miał na sobie... :D
Awatar użytkownika
malutka_alutka

Postautor: rafon » 03 sty 2020, 12:28

W mojej szafie pojawiły się ostatnio air maxy 90 z kolabo z off whitem, kurtka northface supreme, czapka z pomponem matrix i do tego zimowe New Balance.
Awatar użytkownika
rafon

Rozmiar: XXL
Ulubiona marka: Diil Gang

Re: Luxury Hot Club In Gurgaon

Postautor: riyamittal01 » 02 mar 2020, 7:34

Awatar użytkownika
riyamittal01

Rozmiar: clothes
Ulubiona marka: kokiko

Postautor: SamaNatura » 16 mar 2020, 13:50

W końcu zdobyłam moje wymarzone, beżowe New Balance. Była promocja i wyjątkowo została jedna para w moim rozmiarze! Uwielbiam ten kolor, chociaż brat się śmiał, że kupiłam buty pod kolor jego tapicerki w aucie. Jego cacko, czyli mercedes benz b klasa ma właśnie taki beżowo-kremowy środek - wszystko, od kokpitu, przez fotele po dywaniki jest w takich jasnych odcieniach.
Awatar użytkownika
SamaNatura

Postautor: Jogerka » 08 lip 2020, 10:29

Cześć wszystkim :) mój ostatni zakup zdziwi chyba każdego :-p Kupiłam bluzę od polskiego producenta (jak się potem okazało)
poza genialnym materiałem w bluzie nie ma nic wyjątkowego :) Mój mąż uwielbia proste kształty i kolory więc dla niego bluza jest spełnieniem marzeń :)klasyczną męską bluzę znajdziesz w sklepie basiclo Tak serio to sklep powstał niedawno jednak widzę, że cały czas się rozwijają :) Materiał jest jak masełko :D
Awatar użytkownika
Jogerka

Rozmiar: M/36
Ulubiona marka: Guess

Postautor: aria » 27 lip 2020, 12:24

Mój facet wybiera tylko styl militarny i jego ostatni zakup to buty wojskowe z 5.11. Swoją drogą ta marka ma na prawdę ekstra obuwie trekkingowe, ale sportowe też.
Awatar użytkownika
aria

Rozmiar: 36
Ulubiona marka: adidas

Poprzednia

Wróć do Menswear - rozmowy ogólne