Płytki kuchenne

Wszystko, co nie mieści się w innych działach.

Płytki kuchenne

Postautor: Inatka93 » 18 wrz 2018, 15:49

Hej, jak pewnie zauważyliście, dopiero się zarejestrowałam, przypadkowo natrafiłam na Wasze forum. Wiem, że dotyczy zakupów butów i ubrań, ale jako, że nie mam nigdzie indziej konta, ośmielę się zapytać. Potrzebuję płytek do kuchni, jakie mogłyby nowocześnie wyglądać i nadać nowego charakteru nudnym już wnętrzom. Natknęłam się przypadkiem na płytki fuerta https://plytki24.pl/cerrad/fuerta/cat_100884.html i potrzebuję opinii. Ktoś z Was może z nimi współpracował ? Jak oceniacie zakup?
Awatar użytkownika
Inatka93

Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Re: Płytki kuchenne

Postautor: myrynda » 26 mar 2019, 11:20

A czy Niebieskie Płytki Tubądzin nadają się do kuchni? Przyznam się szczerze, że podoba mi się kuchnia w tym kolorze, tym bardziej, że na ogól stosuje się w tych pomieszczeniach przeciwną czerwień, krem, bądź brąz. Nie widziałam u nikogo podobnych płytek i w ogóle designu i zastanawiam się, czy w ogóle można takie płytki tam montować. Jakie macie w tym doświadczenia?
Awatar użytkownika
myrynda

Rozmiar: 42/41
Ulubiona marka: medicine/ccc

Postautor: stevelav » 26 mar 2019, 13:06

Prezentuja sie bardzo elegancko.
Awatar użytkownika
stevelav

Postautor: mczay » 30 mar 2020, 14:56

JA też własnie niedawno robiłem remont kuchni, wymieniałem płytki, meble oraz wszystkie dodatki i akcesoria. Patelnie dobrej jakości zamówiłem tutaj https://gerlach.pl/patelnie i powiem wam że warto. Ceny dobre, wybór duży, sklep szybko wysyła towar. Sami zobaczcie.
Awatar użytkownika
mczay

Postautor: soniaa » 29 kwie 2020, 10:08

Zdecydowaliśmy razem z mężem,że zamiast płytek w kuchni zastosujemy szkło hartowane między szafki kuchenne. To był bardzo dobry pomysł, ponieważ szkło o wiele łatwiej się czyści.
Awatar użytkownika
soniaa

Rozmiar: 40

Wróć do Offtopic