Switch to full style
Dział, w którym pomagamy sobie wzajemnie określić oryginalność obuwia, ubrań i akcesoriów. To tutaj znajdziesz listę zaufanych sprzedawców.
Odpowiedz

Wczasy za granicą

12 paź 2018, 13:24

Moi drodzy gdzie wybieracie się w przyszłym roku na wakacje ? Bo my chcieliśmy wybrać się gdzieś za granicę z dzieckiem. Jakie kraje polecacie dla rodzinki z 5-letnim synkiem ? Bo przeglądając tu oferty zwracałam uwage na standard hotelu https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... telu:_.htm . Najchętniej nad morzem bo nie byłam dobrych kilka lat już na wakacjach. Polecicie coś ciekawego.

Re: Wczasy za granicą

05 lis 2019, 19:10

Ja proponuję udać się do Warszawy - rozrywka w Warszawie to pierwsza klasa!

Re: Wczasy za granicą

16 gru 2019, 12:59

Dzieki za propozycje.

Re: Wczasy za granicą

16 gru 2019, 13:08

Wczasy to bardzo przyjemny temat dla wielu ludzi odkładających pieniądze przez cały rok na ten cel. Oderwanie się od szarej rzeczywistości może być świetnym pomysłem. Przy okazji można zobaczyć jak się żyje w zupełnie innym kraju. Niektórzy w ten sposób szukają także inspiracji do tego aby zmienić swoje miejsce zamieszkania albo nawet znaleźć miłość swojego życia. Czasami te piękne plany mogą popsuć im linie lotnicze z którymi dość często zdarzają się nie lada problemy. Takie sytuacje jak opóźniony lot to prawie standard, a nie obędzie się też bez odwołancyh lotów. Większość z nas nie wie jak sobie poradzić w takiej sytuacji i zapomina o sprawie. Proponuję poszukać pomocy pod hasłem tap portugal by otrzymać odszkodowanie z tegot tytułu.

Re: Wczasy za granicą

20 sty 2020, 11:59

ja bardzo polecam z biur podróży CoralTravel, korzystałam juz kilka razy i byłam bardzo zadowolona z ofert czy to last minute czy first minute.

Re: Wczasy za granicą

21 sty 2020, 16:29

A byliście już w USA, a dokładnie przykładowo w miejscowości Wailea Beach? Dowiedziałam się o tym miejscu tutaj https://www.instyletravel.pl/usa/hotel/ ... ons-maui/i tam myślę czy nie zdecydować się na takie luksusowe wakacje. Już sam hotel Four Season Maui zrobił na mnie wrażenie oraz wszelkie tamtejsze atrakcje. Myślę, że warto byłoby się tam wybrać.
Odpowiedz