Raporty spalania

Nowości i informacje nt. polskich i zagranicznych sklepów.

Raporty spalania

Postautor: marek887 » 20 sty 2020, 10:21

Kupując auto warto sprawdzić dokładnie samochód oraz informacje o tym ile spala paliwa. Jest to kluczowe jeśli chcemy nie pójść z torbami. Czasami warto założyć także gaz LPG gdy dużo jeździmy.
Awatar użytkownika
marek887

Rozmiar: 44
Ulubiona marka: nke
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Re: Raporty spalania

Postautor: pankrac » 12 lut 2020, 0:03

Jeżeli kupujemy samochód używany warto przede wszystkim zrobić przegląd przed zakupem. Wielu mechaników oferuje teraz taką usługę. Dzięki niech dowiemy się czy auto jest sprawne mechanicznie i ile spala również. Ja już raz skorzystałem z pomocy fachowców w tym zakresie i udało mi się uniknąć zakupu pojazdu, który wymagał dużego wkładu finansowego w naprawy. W razie czego dam Wam namiar: http://www.renault.dyszkiewicz.pl/stacj ... azdow.html , możecie skorzystać tak samo z przeglądów przedzakupowych jak i okresowych. Na miejscu jest także warsztat
Awatar użytkownika
pankrac

Rozmiar: 40
Ulubiona marka: H&M

Re: Raporty spalania

Postautor: basiabe » 27 mar 2020, 22:40

To prawda wspólnie z mężem kupiliśmy auto używane. Wiązało się to oczywiście z szeregiem napraw, wymieniliśmy nawet zewnętrzne klamki samochodowe. Później założyliśmy instalacje gazową i śmigamy odnowioną furą.
Awatar użytkownika
basiabe

Rozmiar: 40
Ulubiona marka: hm

Wróć do Sklepy