AJ13 Bred, Chutney, AJ3 True Blue, Wool

Regulamin forum
Obrazek

AJ13 Bred, Chutney, AJ3 True Blue, Wool

Postautor: BarteqWu » 22 sty 2019, 11:45

Cześć, na sprzedaż:
1. Dwie parki 13-tek. Bredy zakupione na chmielnej albo worldboxie (w każdym razie szopex ;-) ), natomiast Chutney na Nike. Kupiłem, myślałem że będę chodził, ale chyba jestem za stary na ten model i kolory :cry: . Także obie pary w stanie DS albo VNDS, w każdym razie przymierzyłem, zrobiłem parę kroków po domu, schowałem do pudła i odłożyłem na półkę. Teraz patrzę i zastanawiam się po co kupiłem.
Sprzedaje za tyle ile kupiłem + wysyłka PP
AJ 13 "Bred" - 600zł + wysyłka PP
AJ 13 "Chutney" - 400zł + wysyłka PP

2. Dwie pary 3-ek. "True Blue" z 2016 i "Wool". Wersja "Wool" w stanie DS, może przymierzyłem jednego buta, kupiona na Chmielnej albo w Worldboxie. Natomiast "True Blue" to raczej VNDS, pobrane na wyprzedaży w Runcolors, była to chyba ostatnia para, przyszła kartonie w dość sponiewieranym kartonie od innego rozmiaru z naklejką US9, nie było tych kartonowych "prawideł". Jest trochę kleju nawet we wnętrzu wyściółki. Ale że to była ostatnia para to zostawiłem, bo na tamten czas, stwierdziłem, że i tak będę w nich chodził. Ale tylko zrobiłem parę kroków po domu. W wolnym czasie zrobię zdjęcia obu par.
W każdym razie jak ktoś chętny to pisać. Sprzedaje za tyle, za ile kupiłem + wysyłka.
Aj3 "True Blue" 600zł + wysyłka PP
Aj3 "Wool" 450zł + wysyłka PP

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek