OHAYŌ

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

Re: OHAYŌ

Postautor: scientist » 19 lip 2017, 15:26

STANISŁAW pisze:
shn pisze:wszystko spoko, czekam i moze tez kiedys sie skusze. taka adnotacja ogolnei to pastelowe koszulki strasznie psuja caly drop, stylizujemy marke powiedzmy na japonskie klimaty, a jednak wlatuja teesy inspirowane golf wang czy odd future

Ronin zrobił to i oni muszą :lol:

Zdecydowanie uważam, ze przesadzasz. Jakbyśmy mieli tak porównywać to w każdym Itemie każdej marki znajdziesz podobieństwo do innej. Jest taki okres, .3 ciężko być nie podobnym do kogoś innego, a to, ze nonstop się do czegoś przyczepiasz to przesada...
Awatar użytkownika
scientist

Rozmiar: 10.5/11 | M/L
Ulubiona marka: ohayo, ronin, adidas
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Postautor: STANISŁAW » 19 lip 2017, 15:35

Pewnie, że podobieństwo znajdziesz, ale to co wy robicie, to jest czysta kopia Ronina, mogliście wykorzystać tyle motywów/czcionek/kolorów jeżeli chodzi o te pastelowe koszulki, nie wspomnę o innych rzeczach, ale po co, skoro można zrobić to samo co Ronin. :lol: Czepiam się? Bo to słabe tak perfidnie kopiować i wmawiać ludziom, że tak nie jest.
sprzedam:
*Crooks&Castles, New Era, Clinic* - http://hype5.pl/viewtopic.php?f=20&t=29241&p=561185
kupię:
Vans Syndicate Era x W)taps 005/006 *9,5/10US* - http://hype5.pl/viewtopic.php?f=50&t=47937
Awatar użytkownika
STANISŁAW

Rozmiar: 10US/M
Ulubiona marka: vans
Pozytywy: 8

Postautor: prezesS » 19 lip 2017, 15:41

STANISŁAW pisze:Pewnie, że podobieństwo znajdziesz, ale to co wy robicie, to jest czysta kopia Ronina, mogliście wykorzystać tyle motywów/czcionek/kolorów jeżeli chodzi o te pastelowe koszulki, nie wspomnę o innych rzeczach, ale po co, skoro można zrobić to samo co Ronin. :lol: Czepiam się? Bo to słabe tak perfidnie kopiować i wmawiać ludziom, że tak nie jest.

niestety up
ale plus za poprawienie rozmiarówki
dont play
Awatar użytkownika
prezesS
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 7.5US
Pozytywy: 23

Postautor: jeron » 19 lip 2017, 16:05

Moim zdaniem ostatnio drop wypadł strasznie słabo porównując go do trzech poprzednich. Czy wrócicie w przyszłości do motywów z 2 i 3 dropu?
Awatar użytkownika
jeron

Rozmiar: 42,5 / M

Postautor: scientist » 19 lip 2017, 19:23

jeron pisze:Moim zdaniem ostatnio drop wypadł strasznie słabo porównując go do trzech poprzednich. Czy wrócicie w przyszłości do motywów z 2 i 3 dropu?

Wszystko staramy się robić w jednej stylistyce.
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: Kuciu » 24 lip 2017, 12:47

widzę, że na stronie nawet ten kolorowy syf się wyprzedał. Szacun :)

koledze wyżej raczej o to chodziło.
Awatar użytkownika
Kuciu

Rozmiar: L-XL/42-43
Pozytywy: 2

Postautor: scientist » 24 lip 2017, 16:13

Kuciu pisze:widzę, że na stronie nawet ten kolorowy syf się wyprzedał. Szacun :)

Niedługo wróci ;) i proszę, nie nazywaj tak naszych produktów.
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: leff » 26 lip 2017, 7:25

Kuciu pisze:widzę, że na stronie nawet ten kolorowy syf się wyprzedał. koledze wyżej raczej o to chodziło.

No i na chuj ta zawiść? Widać jakim miałkim człowiekiem jesteś, skoro wszystko mierzysz swoja miara. Dla ciebie to może być "kolorowy syf" i spoko, masz swoje zdanie, ale zatrzymaj to dla siebie, bo widocznie jesteś jednym z nielicznych którzy tak sadza, bo ciuszki wyprzedały się całkowicie w kilka dni, a już chwile po samym dropie najbardziej popularne rozmiary się rozeszły. Moim zdaniem solidna marka, nie tną na jakości przy zachowaniu rozsądnych cen, w porowaniu np. do Stussy cena/jakość to Ohayo jest o poziom wyżej.
Awatar użytkownika
leff

Postautor: jeron » 26 lip 2017, 17:50

scientist pisze:
Kuciu pisze:widzę, że na stronie nawet ten kolorowy syf się wyprzedał. Szacun :)

będzie restock?
Awatar użytkownika
jeron

Rozmiar: 42,5 / M

Postautor: scientist » 26 lip 2017, 23:26

jeron pisze:
scientist pisze:

będzie restock?

powrót produktów z nieopłaconych zamówień, Anulacji, nadwyżek itd ;)
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: Kuciu » 27 lip 2017, 13:02

leff pisze:
Kuciu pisze:widzę, że na stronie nawet ten kolorowy syf się wyprzedał. koledze wyżej raczej o to chodziło.

No i na chuj ta zawiść? Widać jakim miałkim człowiekiem jesteś, skoro wszystko mierzysz swoja miara. Dla ciebie to może być "kolorowy syf" i spoko, masz swoje zdanie, ale zatrzymaj to dla siebie, bo widocznie jesteś jednym z nielicznych którzy tak sadza, bo ciuszki wyprzedały się całkowicie w kilka dni, a już chwile po samym dropie najbardziej popularne rozmiary się rozeszły. Moim zdaniem solidna marka, nie tną na jakości przy zachowaniu rozsądnych cen, w porowaniu np. do Stussy cena/jakość to Ohayo jest o poziom wyżej.

Stary nie pisałem z żadną zawiścią. Propsowałem już nie raz OHAYO. Może za mocnego słowa użyłem. Syf nie było w odniesieniu do jakości koszulek itp. - niejedna osoba pisze, że jakość bardzo dobra, sam niestety nic nie posiadam, bo rozchodzi się jak świeże bułki.
Chodziło mi bardziej o projekt i kolorystyke koszulek, zupełnie nie moje gusta. Uważam, że ten drop jest zdecydowanie najsłabszy, pomimo kozackiej torby.

Raz jeszcze mówię szacun za dropy ale oby jak najmniej takiego kolorowego "syfu" ;)
Awatar użytkownika
Kuciu

Rozmiar: L-XL/42-43
Pozytywy: 2

Postautor: scientist » 27 lip 2017, 14:29

Kuciu pisze:
leff pisze:

Stary nie pisałem z żadną zawiścią. Propsowałem już nie raz OHAYO. Może za mocnego słowa użyłem. Syf nie było w odniesieniu do jakości koszulek itp. - niejedna osoba pisze, że jakość bardzo dobra, sam niestety nic nie posiadam, bo rozchodzi się jak świeże bułki.
Chodziło mi bardziej o projekt i kolorystyke koszulek, zupełnie nie moje gusta. Uważam, że ten drop jest zdecydowanie najsłabszy, pomimo kozackiej torby.

Raz jeszcze mówię szacun za dropy ale oby jak najmniej takiego kolorowego "syfu" ;)

Chcemy robić coś innego niż klasyczne kolory, czarny o biały. Odchodzimy od codziennych standardów polskich marek i staramy się wprowadzić coś świeżego na rynek.
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: scientist » 07 sie 2017, 14:11

PSST. MALY POWRÓT ROZMIARÓW Z ANULACJI
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: scientist » 04 wrz 2017, 21:55

Obrazek

OHAYO NA SNS '17!
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: STANISŁAW » 12 wrz 2017, 19:23

:lol: ?
Obrazek
sprzedam:
*Crooks&Castles, New Era, Clinic* - http://hype5.pl/viewtopic.php?f=20&t=29241&p=561185
kupię:
Vans Syndicate Era x W)taps 005/006 *9,5/10US* - http://hype5.pl/viewtopic.php?f=50&t=47937
Awatar użytkownika
STANISŁAW

Postautor: scientist » 13 wrz 2017, 21:55

STANISŁAW pisze::lol: ?
Obrazek

Hmm? Coś nie tak? :wall:
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: STANISŁAW » 14 wrz 2017, 10:25

Poważnie myślisz, że będą chcieli zrobić coś, ze swoim gorszym klonem zza oceanu? :lol: To nie tak, że jedyna dotychczas kolaboracja Ronina była z Purist, tylko dlatego, że to byli/są przyjaciele. Nie tak, że mieli okazję zrobić z hc, phntmsrc, effulgence, desperotica, czy innymi brandami z hb i nie zrobili, chociaż są z jednego kraju, co tam zrobią ze swoją podróbą z Polski. Jeden wielki :wojczilol:
sprzedam:
kupię:
Awatar użytkownika
STANISŁAW

Postautor: scientist » 14 wrz 2017, 12:46

STANISŁAW pisze:Poważnie myślisz, że będą chcieli zrobić coś, ze swoim gorszym klonem zza oceanu? :lol: To nie tak, że jedyna dotychczas kolaboracja Ronina była z Purist, tylko dlatego, że to byli/są przyjaciele. Nie tak, że mieli okazję zrobić z hc, phntmsrc, effulgence, desperotica, czy innymi brandami z hb i nie zrobili, chociaż są z jednego kraju, co tam zrobią ze swoją podróbą z Polski. Jeden wielki :wojczilol:

Do niczego innego na razie się nie przymierzamy w stosunku do nich niż pytań, po prostu chciałem nawiązać kontakt, który nie będzie mailowy jak to w zwyczaju mam robić z innymi markami.
Awatar użytkownika
scientist

Postautor: runeone » 14 wrz 2017, 13:03

Stanislawie cos Ty sie uczepił chlopaków
- ja rozumiem ze nie odpowiada Ci poziom podobienstwa do Ronina,
na prawde tez to widze ale i kazdy na forum ma chyba wyrobione zdanie na ten temat

ale poza tym ja widze tez ze chlopaki ROBIA cos konkretnego poza pierdoleniem o tym i owym
- podbne czy nie - szyja - drukuja - znajduja klientow... tzn ze mja swoje grono odbiorcow
a to jest bardzo duzo co wiecej moze dzieki temu ze wzoruja sie na roninie nie
robia gówna jak hermetic czy admirable i za jakis czas wyrobia wiecej wlasnej stylowu

natomiast IMO dojebywanie sie o to ze ktos zapytal kogos gdzies o mozliwosc wspolpracy to jednak CEBULA, taka sama jak wrzucanie kogos w fejkach na LC dla beki - a chuj Cie to obchodzi?

ja tez czasem zagadywalem muzykow czy nie chca okladeczki bo jaram sie ich muzyka
i wiesz co bardzo czesto ziomki odpowiadaly naweet jak z wspolpracy nici mimo ze na bank z NICZYM im sie nie kojarzylem
i to jak z innymi rzeczami w zyciu jak sie nie zapytasz czy nie powiesz o czyms to mozesz cos w zyciu przegapic...
You are not your thoughts. You are not your story. You are not your body.
Experience your thoughts, experience your story, experience your body, as none of it will last.
Awatar użytkownika
runeone

Postautor: STANISŁAW » 14 wrz 2017, 14:33

runeone pisze:- podbne czy nie - szyja - drukuja - znajduja klientow... tzn ze mja swoje grono odbiorcow
a to jest bardzo duzo co wiecej moze dzieki temu ze wzoruja sie na roninie nie
robia gówna jak hermetic czy admirable i za jakis czas wyrobia wiecej wlasnej stylowu

natomiast IMO dojebywanie sie o to ze ktos zapytal kogos gdzies o mozliwosc wspolpracy to jednak CEBULA, taka sama jak wrzucanie kogos w fejkach na LC dla beki - a chuj Cie to obchodzi?

ja tez czasem zagadywalem muzykow czy nie chca okladeczki bo jaram sie ich muzyka
i wiesz co bardzo czesto ziomki odpowiadaly naweet jak z wspolpracy nici mimo ze na bank z NICZYM im sie nie kojarzylem
i to jak z innymi rzeczami w zyciu jak sie nie zapytasz czy nie powiesz o czyms to mozesz cos w zyciu przegapic...

Grono odbiorców mają, którym wciskają, że wcale, nic, zero, tutaj inspiracji, czy wzorowania się na ronine, ok..

"dojebywanie (..) cebula"? Zapytałem, z emotikonem "śmiech" w formie żartobliwej. Jest to dla mnie bardzo śmieszne, że klon ronina, pyta ich o kolaboracje, nie wiem co w tym cebulowego, oraz co to ma do rzeczy z lc, nie trzyma się to tematu, nic a nic. A obchodzi mnie tyle, jak już wiele razy wspominałem, że jest duża różnica między czerpaniem od kogoś/czegoś inspiracji, a bezmyślnym kopiowaniem jak leci.
A to co robisz w wolnym czasie, to tak nawiasem, gówno mnie obchodzi. Śmieszna sytuacja z tym pytaniem, ot co, to tyle z mojej strony, eot.
sprzedam:
kupię:
Awatar użytkownika
STANISŁAW

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marki odzieżowe