Switch to full style
Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.
Odpowiedz

Re: RONIN

16 kwie 2016, 23:49

Dla mnie to jest głupie myślenie, przecież jakby zrobili preorder, to by zarobili więcej i klienci byliby szczęśliwi, czyli równowaga idealna :D

17 kwie 2016, 9:31

Jestem po prostu zawiedziony tym dropem. Tak jak Dreadee napisał, najważniejsze, że się wyprzedało, a to że my nie kupiliśmy to ich nie obchodzi, gdzie nie spojrzeć to ludzie piszą o botach i prośbie o preorder/restock, ale jak wyżej zaznaczono, nie będzie. Iconstestable chodzi o to, że taki produkt nie będzie już unikatowy, w pewnym stopniu wyjątkowy ze względu na małą ilość nakładu. Na ebayu koszulka już za 125usd wisi :lol:, jedna rzecz mnie tak naprawdę ciekawi, skąd tak nagłe zainteresowanie roninem

17 kwie 2016, 18:33

Słabo że nie będzie żadnego pre-orderu. Samą ideę nie robienia restocków popieram, produkt jest bardziej unikatowy i unika się "odgrzewania kotletów" po parę razy z kolei, natomiast fajnie jakby zrobili opcję pre-orderu bo przy natłoku zamówień z botami, i mimo wszystko mało korzystnej dla nas godziny ciężko coś dorwać. Jeden dzień wcześniej był drop Hidden Characters, też wszystko momentalnie sold-out i restocków nie będzie.

@STANISŁAW, no zastanawiające bo Roninek tak u nas był hajpowy mocno na początku, potem tak spadło zainteresowanie że "spokojnie" można było kupić coś nawet 10 minut po dropie, a niektóre rzeczy siedziały na stronie dłużej, ale od ostatnich dwóch dropów znowu stał się mocno popularny. Ten drop jeśli chodzi o grafikę na mocny plus, pewnie też duża zasługa w tym że coraz więcej rzeczy jest Cut&Sew a nie drukowane sitodrukiem grafiki na jakichś reklamowych hoodie (które swoją drogą złe jakościowo nie były). Kanye na szczęście tego nie nosi.

17 kwie 2016, 19:42

Co do hc, to w ich temacie na hb wyjaśnili całą sytuację, tak w skrócie, podobnie to ronina sold out po minucie, no ale napisał właściciel, że będzie restock niektórych rzeczy, info o tym dostało tylko hb, oraz robią f&f drop, gdzie kilku ludzi na hb ma do niego dostęp, chciałbym takie info od ronina.

Pre-ordery to jest ciekawe rozwiązanie, ale jak wiemy był już jeden na bluzy i bombery, który po kilkunastu minutach był wyłączony z powodu botów i podwójnych zamówień, ale został wznowiony.

Fajnie, że coraz więcej rzeczy to cut&sew, ale ronin to vagabond, a nic takiego od dobrych kilku dropów nie było. Co do zainteresowania, to na redditcie 200komentarzy o tym dropie, pierwszy raz widzę tam osobny temat odnośnie dropu, a w nim, że ludzie używali botów, albo zgadywali url rzeczy i w ten sposób byli szybsi o te kilka sekund.

Jedynie na co liczę to, że ronin coś z tym zrobi, aczkolwiek nie zanosi się na to.
sorry za esej :lol:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, 20:01 przez STANISŁAW, łącznie zmieniany 1 raz

17 kwie 2016, 19:49

Ajj mogliby po prostu na steinera wrócić i mielibyśmy spokój 8-)

17 kwie 2016, 20:02

Mielibyśmy wyjebaną stronę bo serwer nie uciągnął :lol:

17 kwie 2016, 20:04

no nie wiem czy byłby taki spokój, a to dlatego, że ilość jaka tam lądowała to było nieporozumienie, oraz mieli tylko wybrane rzeczy

17 kwie 2016, 20:24

e tam, zawsze sobie wszystko co chciałem brałem bez problemu i zwykle fajniejsze rzeczy zawsze wpadały :))

17 kwie 2016, 20:26

ja z poprzednich to samo, problem zaczął się od nie tego dropu tylko jeszcze poprzedniego, przegapiłem zupełnie i nie pobrałem tego na czym najbardziej mi zależało(tees NASA i hoodie) :(

17 kwie 2016, 22:37

Kanye na szczęście tego nie nosi.

i oby tak zostało

18 kwie 2016, 11:08

shaker pisze:Kupię teesa w rozmiarze M z tego dropu - podbijajcie z tym co macie :)
Rozważę każdą propozycje :)

łap :lol:
http://www.ebay.com/itm/Ronin-Division-Tonal-Embroidered-Tee-Shirt-Slate-Medium-/172170108581?hash=item2816235ea5:g:fMsAAOSwVghXEsJl

18 kwie 2016, 11:23

XDD
szkoda słów

18 kwie 2016, 14:08

steinerstore na zawsze w naszych sercach :love:

18 kwie 2016, 14:11

przecież na steinerze mało co było, a z ronindivision.com zawsze można było sobie ogarnąć co kto chciał, nie wiem o co taki płacz :think:

18 kwie 2016, 14:14

https://www.instagram.com/p/BEVXIaPxejC ... =hypebeast - to teraz już można zapomnieć o swobodnym dropie :(

18 kwie 2016, 17:15

rip :(
edit na hb coś tam naskrobali odnośnie całej tej sytuacji

18 kwie 2016, 20:17

Mam taki problem z każdą bluzą ronina, że podczas chodzenia podwija mi się dolny ściągacz na bluzie i co chwile musze go poprawiać, jakieś propozycje co tym zrobić?

20 kwie 2016, 5:50

Z każdą tzn masz wszystkie? Jak Cut&Sew (czyli te całe trzy Tonal) to nie wiem, poprzednie były robione na jakichś blankach i w nich ściągacz był dosyć mocny więc pewnie dlatego.

Czy ktokolwiek złożył jakieś zamówienie od razu po dropie?

e: z reddita jak Anorak wygląda: http://imgur.com/a/bTUeJ i tutaj: http://imgur.com/a/i4XCY

20 kwie 2016, 8:15

ja złożyłem na szare hoodie (y)

20 kwie 2016, 8:38

Zrealizowali już twoje zamówienie? Ja dostałem maila że tak, ale co mnie niepokoi to to że wysyłka DHL (a wybierałem tańszą dostawę zwykłą pocztą).
Odpowiedz