PHENOTYPE

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

Re: PHENOTYPE

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 20:30

Ben-G pisze:to kupuj misbhv skoro to twoja ulubiona marka. Każdy ma prawo wyboru, każdy ma inny gust. Ktoś wcześniej wspominał o TK,
też mam sporo ciuchów z ich kolekcji jakość może w porządku ale kurwa żeby po praniu nadruk się przesuwał razem z szwem który idzie wzdłuż torsu? Żenada....

Uważasz że wszystko jest brednią, miałeś okazję mierzyć ciuchy Pheno że się wypowiadasz na temat jakości i zarzucasz mi kłamstwo? :hand:
Przypuszczam że nie także proponuję przejechać się do City-Shopu jeżeli jesteś z WWA i sprawdzić szorty camo. Jakość jest prawilna. Baks na poprzednich stronach dobrze to opisał że podchodził z dystansem do tej marki jak była dogadywana sprawa umieszczenia marki w sklepie natomiast jak widać przekonał się do nich a wierzę że możesz się przekonać i Ty Irreligious.

Pozdro i no offence :)

:lol:

nie mierzylem ich ciuchow bo to zupelnie nie moje klimaty, jednak jestem pewien, ze mierzylem ciuchy 23874928734 razy lepsze jakosciowo. chociaz nie przecze, ze phenotype jakosc moga miec dobra, nie wnikam w to. no i jakbys nie zauwazyl nie pisalem o ich jakosci tylko o chujowych, wtornych i przekombinowanych projektach.
dziekuje za propozycje wycieczki ale nigdzie nie jade :wojczilol:

swoja droga, jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrazenie, ze fokier zalozyl 3 konto wlasnie :lol:
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Rozmiar: tak
Ulubiona marka: MISBCHW
Pozytywy: 2
Negatywy: 0

Postautor: Ben-G » 10 sie 2013, 20:32

oh my godness, i rozmawiaj tu z prymitywnymi człeczkami.
Wyprowadzę Cię z błędu, nie - Nie jestem Fokierem!
RodaN pisze:Co mówi Spencer do Wiśni przed wyjściem na impreze?
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Asics Gel Lyte III Pink!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: XL 8,5/9 US
Ulubiona marka: Carhartt/Asics
Pozytywy: 37

Postautor: Fokier » 10 sie 2013, 21:01

irreligious pisze:swoja droga, jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrazenie, ze fokier zalozyl 3 konto wlasnie :lol:

Ty tak na serio? Mam jedne jedyne konto na tym forum i jest to właśnie te z którego teraz piszę. Patrząc obiektywnie na naszą dwójkę to chyba ty jesteś bardziej wczuty w ten temat niż ja sam. Skończ prowadzić te dochodzenie bo jak na moje to ewidentnie szukasz poklasku.

Jaka jest moja rola? Chętnie pomogę każdemu kto ma jakieś pytania bo wiem sporo rzeczy na temat marki, firmy, zasad jakie obowiązują ale też produktów. Nie każdy chce pisać od razu email'a, szukać kontaktów czy innych pierdół. To ludzkie dlatego JA gdy odwiedzam stosunkowo regularnie forum sprawdzam czy ktoś nie potrzebuje w/w informacji. Ot co. Osoba która prowadzi Pheno nie ma zwykle czasu na zajmowanie się czymś takim jak forum - dlatego ON pisze tutaj tak rzadko lub wtedy gdy ja mu wspomnę by się udzielił (w temacie albo poprzez PW). Nie jestem związany bezpośrednio z marką a tylko jej pomagam i myślę, że to powinno zamknąć temat który przewijał się kilka razy tu i na poprzednich stronach. Nie prowadzę "propagandy" marki i nie wiem w którym miejscu stosuję nachalną promocję - do lodówki wam nie wchodzę i nie rozsyłam nikomu prywatnych wiadomości. Wiadomo, że ocena zwykle jest bardziej przychylna lecz tak to wygląda. Wstawiam newsy, fotki i dokładnie to samo co pojawia się czasem na facebooku. Nie uważam by było w tym cokolwiek złego. Jeśli ktokolwiek ma z tym problem...... junoł ;)

Posty dotyczące moich własnych odczuć to opinia jak każda inna; zarówno ta pochlebna jak i krzywdząca.
Dzięki, że dzięki wam przez ostatnie kilka dni temat "wisi" na stronie głównej ;).
5!
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Pozytywy: 36

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 21:10

Fokier pisze:
irreligious pisze:swoja droga, jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrazenie, ze fokier zalozyl 3 konto wlasnie :lol:

Ty tak na serio? Mam jedne jedyne konto na tym forum i jest to właśnie te z którego teraz piszę. Patrząc obiektywnie na naszą dwójkę to chyba ty jesteś bardziej wczuty w ten temat niż ja sam. Skończ prowadzić te dochodzenie bo jak na moje to ewidentnie szukasz poklasku.

Jaka jest moja rola? Chętnie pomogę każdemu kto ma jakieś pytania bo wiem sporo rzeczy na temat marki, firmy, zasad jakie obowiązują ale też produktów. Nie każdy chce pisać od razu email'a, szukać kontaktów czy innych pierdół. To ludzkie dlatego JA gdy odwiedzam stosunkowo regularnie forum sprawdzam czy ktoś nie potrzebuje w/w informacji. Ot co. Osoba która prowadzi Pheno nie ma zwykle czasu na zajmowanie się czymś takim jak forum - dlatego ON pisze tutaj tak rzadko lub wtedy gdy ja mu wspomnę by się udzielił (w temacie albo poprzez PW). Nie jestem związany bezpośrednio z marką a tylko jej pomagam i myślę, że to powinno zamknąć temat który przewijał się kilka razy tu i na poprzednich stronach. Nie prowadzę "propagandy" marki i nie wiem w którym miejscu stosuję nachalną promocję - do lodówki wam nie wchodzę i nie rozsyłam nikomu prywatnych wiadomości. Wiadomo, że ocena zwykle jest bardziej przychylna lecz tak to wygląda. Wstawiam newsy, fotki i dokładnie to samo co pojawia się czasem na facebooku. Nie uważam by było w tym cokolwiek złego. Jeśli ktokolwiek ma z tym problem...... junoł ;)

Posty dotyczące moich własnych odczuć to opinia jak każda inna; zarówno ta pochlebna jak i krzywdząca.
Dzięki, że dzięki wam przez ostatnie kilka dni temat "wisi" na stronie głównej ;).
5!

to dlaczego do mnie wyslales? hmm?

Obrazek
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: vnkz » 10 sie 2013, 21:14

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
vnkz

Rozmiar: M / 8US
Pozytywy: 11

Postautor: Banks » 10 sie 2013, 21:15

busted :lol:
http://stonecolddrugs.tumblr.com/
http://instagram.com/paaniek

emowski pisze: Parszywa jednostka pasożytnicza, brzydzę się takimi.
Nie dość, że cebulak to i wszędzie węszy spisek

a Ty się nie wpierdalaj bo następnym razem jak Cię spotkam w arkadii to destro stracisz i będzie płacz
Awatar użytkownika
Banks

Rozmiar: 9.5/10 US
Pozytywy: 27

Postautor: Fokier » 10 sie 2013, 21:15

Marny trolling koleżko. Zapomniałeś zmienić paru szczegółów ale niech Ci będzie. ;)
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Postautor: Spencer » 10 sie 2013, 21:20

Kurwa, co za marny fake :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przecież w PW nie widać rozmiaru i pozytywów/negatywów, a w sekcji "od:" pod tematem nick nie jest pogrubiony.
sprawdźcie sami.
kręgosłup pisze:Spencer najgorzej od 1409
Spencer
Super sprzedawca

Rozmiar: 10,5/11 US / L
Pozytywy: 257

Postautor: Poof » 10 sie 2013, 21:39

fejk w chuj ten screen :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Poof

Rozmiar: 9,5/M

Postautor: Ben-G » 10 sie 2013, 22:02

Oj Mareg, mareg. Kurwiaku z grzywo :D
Nie rozumiem dlaczego osoba nie mająca nic wspólnego z szeroko bądź wąsko pojętym streetwearem udziela się w ogóle na tego typu forumkach :wojczilol:
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Postautor: Banks » 10 sie 2013, 22:08

Ben-G pisze:Oj Mareg, mareg. Kurwiaku z grzywo :D
Nie rozumiem dlaczego osoba nie mająca nic wspólnego z szeroko bądź wąsko pojętym streetwearem udziela się w ogóle na tego typu forumkach :wojczilol:

no tak, bo streetwear to tylko szorty camo, dżordanki i teesy zajebane nadrukami
http://stonecolddrugs.tumblr.com/
http://instagram.com/paaniek

emowski pisze: Parszywa jednostka pasożytnicza, brzydzę się takimi.
Nie dość, że cebulak to i wszędzie węszy spisek

a Ty się nie wpierdalaj bo następnym razem jak Cię spotkam w arkadii to destro stracisz i będzie płacz
Awatar użytkownika
Banks

Rozmiar: 9.5/10 US
Pozytywy: 27

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 22:11

Banks pisze:
Ben-G pisze:Oj Mareg, mareg. Kurwiaku z grzywo :D

no tak, bo streetwear to tylko szorty camo, dżordanki i teesy zajebane nadrukami

tu akurat ma racje, nie mam nic wspolnego ze streetwearem
a czemu sie tu udzielam? bo to przednia zabawa jest :wojczilol: no i kurde lubie to forum
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: Ben-G » 10 sie 2013, 22:12

Banks masz racje! Całkowicie i w zupełności się z Tobą zgadzam, powiedz jeszcze że mareg tutaj to też streetwear i jarasz się jego fitem

Obrazek

No offence, koniec tematu, trollowania i zaśmiecania postu :)
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Postautor: lord180 » 10 sie 2013, 23:12

a co jest śmiesznego w tym zdjęciu powyżej ? :think:

props za trolling :lol: a co do marki do podbijam posty poprzedników
Awatar użytkownika
lord180
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: US 11-12 / L
Pozytywy: 13

Postautor: Big B » 11 sie 2013, 7:07

Co jest takiego śmiesznego w tym ficie u góry? Jest lepszy niż większość na tym forum.

Co do marki, to zobaczymy co będzie dalej, bo przed spodenkami camo wypuszczali słabe rzeczy. I czekam w końcu na markę z pełną kolekcją, a nie wrzucaniem po jednym produkcie raz kiedyś, bo akurat na forum modne są koszulki z kieszonką, czy spodenki moro itp.
Awatar użytkownika
Big B
Zaufany sprzedawca

Postautor: Ben-G » 11 sie 2013, 11:53

poczekaj na kolekcję jesienną ;]
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Postautor: atribecalled » 12 sie 2013, 10:19

lord180 pisze:a co jest śmiesznego w tym zdjęciu powyżej ? :think:

props za trolling :lol: a co do marki do podbijam posty poprzedników

Big B pisze:Co jest takiego śmiesznego w tym ficie u góry? Jest lepszy niż większość na tym forum.

Co do marki, to zobaczymy co będzie dalej, bo przed spodenkami camo wypuszczali słabe rzeczy. I czekam w końcu na markę z pełną kolekcją, a nie wrzucaniem po jednym produkcie raz kiedyś, bo akurat na forum modne są koszulki z kieszonką, czy spodenki moro itp.
Awatar użytkownika
atribecalled
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: S/M/us8-8,5
Ulubiona marka: Norse Projects
Pozytywy: 43

Postautor: Fokier » 12 sie 2013, 15:06

Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, 15:12 przez Fokier, łącznie zmieniany 1 raz
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Postautor: Daros » 12 sie 2013, 15:09

Spoko i cena dobra. Mam nadzieję, że jakościowo też dobrze stoją (y)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Daros

Rozmiar: 10.5/11 US
Ulubiona marka: Nike

Postautor: ocean » 12 sie 2013, 15:46

Big B pisze:Co jest takiego śmiesznego w tym ficie u góry? Jest lepszy niż większość na tym forum.

już tak nie wywyższaj krula marga :lol:

Pamiętam jak na samym początku olałem ten brand bo.. kojarzył mi się z podróbką Primitive

Obrazek
nie chciałem cię ziomeczku oczerniać

i chociażby to:

Obrazek

nie ma co się spuszczać, na pewno oryginalnością nie błyszczą. Jakość? Mogą mieć najlepszą, ale gdy nie przyciągną klienta czymś swoim, to nikt jej nie przetestuje.

Nie hejtuję, wyrażam swoją opinię. Czekam na nową kolekcję
I'm not gonna go to university. I don't want to do anything. I wanna twerk for the rest of my life.

szukasz sznurówek? burgundy do sk8 hi?
wejdź tu

Gawin pisze:Ja zawsze mojej Mamie daje hajs i sama sobie kupuje. Np robie zrzute z dziewczyna i bratem i dajemy. 8-)
Awatar użytkownika
ocean

Pozytywy: 3

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marki odzieżowe