PHENOTYPE

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

Re: PHENOTYPE

Postautor: FLoo » 08 sie 2013, 12:27

Jak dziś nie przyjdzie to będę pisał ;)
Obrazek

#FREE KRUSZYNA
Awatar użytkownika
FLoo

Rozmiar: 9,5
Ulubiona marka: ASICS
Pozytywy: 12
Negatywy: 0

Postautor: irreligious » 09 sie 2013, 20:44

z tego co tu widze to fokier pisze z 2 kont, z fokiera i z phenotype :lol:
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Rozmiar: tak
Ulubiona marka: MISBCHW
Pozytywy: 2

Postautor: Roland. » 09 sie 2013, 21:00

to se kup kurwa okulary bo źle widzisz :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Roland.

Rozmiar: 10 L
Pozytywy: 3

Postautor: irreligious » 09 sie 2013, 21:11

LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: kruszyna » 09 sie 2013, 21:15

Roland. pisze:to se kup kurwa okulary bo źle widzisz :lol: :lol: :lol:

na pewno nie od Ciebie :lol:

co do pheno, jak pisalem, mam nadzieje ze zwykle denimowe spodenki zrobia, dobre jakosciowo bez udziwnien. (pewnie w nastepnym sezonie no ale coz)
Awatar użytkownika
kruszyna

Pozytywy: 4

Postautor: stary » 10 sie 2013, 3:30

Czy ja dobrze widze że tu się rozgrywa bitwa o JEDNĄ PARĘ MARNYCH SPODENEK KRÓTKICH AKA CHINO CAMO
SRSLY? jak takie marki powstają u nas i naprawde to was jara to :lol:
Oczywiscie widzialem ze ta marka ma JESZCZE AŻ 3 "tisy" i "kruneka" ale to jest ten sam poziom HAJPU.
W każdym razie spoko że komus się udało zrobić jakieś tam grosze na marnych szwagrach.
pzdr
stary

Ulubiona marka: ADIDAS JEST TO
Pozytywy: 0

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 9:34

stary pisze:Czy ja dobrze widze że tu się rozgrywa bitwa o JEDNĄ PARĘ MARNYCH SPODENEK KRÓTKICH AKA CHINO CAMO
Oczywiscie widzialem ze ta marka ma JESZCZE AŻ 3 "tisy" i "kruneka" ale to jest ten sam poziom HAJPU.
W każdym razie spoko że komus się udało zrobić jakieś tam grosze na marnych szwagrach.
pzdr

up kurwa :wojczilol:
spodenki w paskudne camo i z jakimis skorzanymi wstawkami, litosci. reszta tych niezwykle oryginalnych projektow powstajacych na drodze szczerej i zyczliwej dyskusji z klientami tez wyglada jak typowy starter set dla poczatkujacego szwagra z 1 liceum
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: pomidor » 10 sie 2013, 10:35

irreligious pisze:
stary pisze:Czy ja dobrze widze że tu się rozgrywa bitwa o JEDNĄ PARĘ MARNYCH SPODENEK KRÓTKICH AKA CHINO CAMO
pzdr

up kurwa :wojczilol:
spodenki w paskudne camo i z jakimis skorzanymi wstawkami, litosci. reszta tych niezwykle oryginalnych projektow powstajacych na drodze szczerej i zyczliwej dyskusji z klientami tez wyglada jak typowy starter set dla poczatkujacego szwagra z 1 liceum

upup
Awatar użytkownika
pomidor
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: M, 9 US
Ulubiona marka: Supreme
Pozytywy: 60

Postautor: lany » 10 sie 2013, 11:15

Koszmar, chyba nie ma w polszy brandu, ktorego ciuchy bym aktualnie kupil
Awatar użytkownika
lany

Pozytywy: 8

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 11:23

najgorsze jest to wpierdalanie wszedzie nadrukow, 23948729834 wstawek, wszywek, metek, podszewek w innym kolorze, WSZYSTKO kurwa na raz
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: romekk » 10 sie 2013, 11:30

ja czekam z utęsknieniem na jakiś brand, który wypuści linię 'basic' w zajebistej jakości. jak macie własną szwalnie to weźcie się za to. od zawsze wiadomo proste rozwiązania zawsze najlepsze.
Awatar użytkownika
romekk

Rozmiar: 10.5/M
Ulubiona marka: Carhartt
Pozytywy: 1

Postautor: rispte » 10 sie 2013, 11:33

a już myślałem, że jestem jedynym, któremu nie podchodzą te spodenki camo :wojczilol:
Awatar użytkownika
rispte

Postautor: phS » 10 sie 2013, 11:48

romekk pisze:ja czekam z utęsknieniem na jakiś brand, który wypuści linię 'basic' w zajebistej jakości. jak macie własną szwalnie to weźcie się za to. od zawsze wiadomo proste rozwiązania zawsze najlepsze.

już widzę jak płacisz 80 złotych za czystą, białą koszulkę z małym logo :lol:

co do marki - krój i materiały na duży + ale wzór.. w sumie podbijam, że najbardziej oklepane camo..
Gawin pisze:
topek pisze:Czemu na klekcie wiszą jako DS? ^

Mam ich 5 par.

erdeka pisze:wena od zawsze ubiera się jakby go the avenue odpimpowało, to o jakim potencjale mowa
Awatar użytkownika
phS

Rozmiar: M / US 9.5
Pozytywy: 46
Negatywy: 1

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 12:21

phS pisze:
romekk pisze:ja czekam z utęsknieniem na jakiś brand, który wypuści linię 'basic' w zajebistej jakości. jak macie własną szwalnie to weźcie się za to. od zawsze wiadomo proste rozwiązania zawsze najlepsze.

co do marki - krój i materiały na duży + ale wzór.. w sumie podbijam, że najbardziej oklepane camo..

ja bym zaplacil i 2-3 razy tyle jakby byla bez zadnego logo i z jakiejs kosmicznej bawelny z dziwnych krajow
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: elsidi » 10 sie 2013, 14:09

irreligious pisze:
phS pisze:

ja bym zaplacil i 2-3 razy tyle jakby byla bez zadnego logo i z jakiejs kosmicznej bawelny z dziwnych krajow

rly??
to bierz teesa od kanego...

co do spodenek spoko są :)
Obrazek
Awatar użytkownika
elsidi

Ulubiona marka: najlepsza
Pozytywy: 18

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 14:11

elsidi pisze:
irreligious pisze:
phS pisze:

rly??
to bierz teesa od kanego...

co do spodenek spoko są :)

kroj nie moja bajka totalnie, dlugi i waski jest
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: Ben-G » 10 sie 2013, 19:39

ale macie kurwa ból dupy że jakaś marka powstała i stara się rozwijać w lepszym kierunku od gównianego Hazela który poza niektórymi koszulami i krunkami nic ciekawego nie oferuje albo MSBHV które z kolekcji na kolekcję robi co raz większe dno przynajmniej dla mnie.
Gdyby połowę ciuchów wydanych przez Phenotype wypuścił carhartt, Diamond czy Supreme to pewnie leciałyby kurwa spusty bo marka znana a prawie dwa razy droższa. Nie wiem skąd się bierze taka mentalność, hejtujecie wzory a chujówką Hazela Nothing Last Forever jarał się pewnie każdy z was. W porównaniu do innych brandów z którymi miałem okazję obcować Pheno robi naprawdę ciuchy w zajebistej jakości i są one dopracowane w każdym detalu. Nie reklamuję tego tutaj w żaden sposób, któraś mądra głowa przekona się o tym sama jeśli kupi jakiś ciuch i zobaczy że jest to prawdą.

@Stary tak, dokładnie aż 3 teesy. Podbij do Hazelów i zapytaj ile oni puścili w pierwszej kolekcji kiedy startowali. Może głupi przykład ale z ołówka od razu fabryki nie zrobisz, wszystko swoim tempem.

Piona "Ogarnięte" Szwagry i idźcie kupić jedyneczki do 250.

_________________________________________________________________________________________

Zamiast nosić to co jest teraz w modzie, noś to w czym czujesz się dobrze...
RodaN pisze:Co mówi Spencer do Wiśni przed wyjściem na impreze?
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Asics Gel Lyte III Pink!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: XL 8,5/9 US
Ulubiona marka: Carhartt/Asics
Pozytywy: 37

Postautor: pomidor » 10 sie 2013, 19:53

UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
Awatar użytkownika
pomidor
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: M, 9 US
Ulubiona marka: Supreme
Pozytywy: 60

Postautor: irreligious » 10 sie 2013, 20:12

Ben-G pisze:ale macie kurwa ból dupy że jakaś marka powstała i stara się rozwijać w lepszym kierunku od gównianego Hazela który poza niektórymi koszulami i krunkami nic ciekawego nie oferuje albo MSBHV które z kolekcji na kolekcję robi co raz większe dno przynajmniej dla mnie.
Gdyby połowę ciuchów wydanych przez Phenotype wypuścił carhartt, Diamond czy Supreme to pewnie leciałyby kurwa spusty bo marka znana a prawie dwa razy droższa. Nie wiem skąd się bierze taka mentalność, hejtujecie wzory a chujówką Hazela Nothing Last Forever jarał się pewnie każdy z was. W porównaniu do innych brandów z którymi miałem okazję obcować Pheno robi naprawdę ciuchy w zajebistej jakości i są one dopracowane w każdym detalu. Nie reklamuję tego tutaj w żaden sposób, któraś mądra głowa przekona się o tym sama jeśli kupi jakiś ciuch i zobaczy że jest to prawdą.

@Stary tak, dokładnie aż 3 teesy. Podbij do Hazelów i zapytaj ile oni puścili w pierwszej kolekcji kiedy startowali. Może głupi przykład ale z ołówka od razu fabryki nie zrobisz, wszystko swoim tempem.

Piona "Ogarnięte" Szwagry i idźcie kupić jedyneczki do 250.

_________________________________________________________________________________________

Zamiast nosić to co jest teraz w modzie, noś to w czym czujesz się dobrze...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wszystko co tutaj napisales to okrutne brednie, wszystko. czy phenotype z jakimis pokreconymi nadrukami, czy diamond czy cos innego, wszystko ten sam syf.
jem guwno, jem je
Awatar użytkownika
irreligious

Postautor: Ben-G » 10 sie 2013, 20:23

to kupuj misbhv skoro to twoja ulubiona marka. Każdy ma prawo wyboru, każdy ma inny gust. Ktoś wcześniej wspominał o TK,
też mam sporo ciuchów z ich kolekcji jakość może w porządku ale kurwa żeby po praniu nadruk się przesuwał razem z szwem który idzie wzdłuż torsu? Żenada....

Uważasz że wszystko jest brednią, miałeś okazję mierzyć ciuchy Pheno że się wypowiadasz na temat jakości i zarzucasz mi kłamstwo? :hand:
Przypuszczam że nie także proponuję przejechać się do City-Shopu jeżeli jesteś z WWA i sprawdzić szorty camo. Jakość jest prawilna. Baks na poprzednich stronach dobrze to opisał że podchodził z dystansem do tej marki jak była dogadywana sprawa umieszczenia marki w sklepie natomiast jak widać przekonał się do nich a wierzę że możesz się przekonać i Ty Irreligious.

Pozdro i no offence :)
RodaN pisze:Co mówi Spencer do Wiśni przed wyjściem na impreze?
Spoiler:

Obrazek@InstaBendzi
Asics Christmas Pack!!
Asics Gel Lyte III Pink!!
Awatar użytkownika
Ben-G
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: XL 8,5/9 US
Ulubiona marka: Carhartt/Asics
Pozytywy: 37

PoprzedniaNastępna