PHENOTYPE

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

Re: PHENOTYPE

Postautor: WOLUSiowy » 03 sie 2013, 0:27

KamcolNO pisze:
WOLUSiowy pisze:Jak te camo od tubrokolorka jest słabe w kurwe typie :), te od phenotype zjada normal te 'customowe' camo

Chodziło im o przykład TYPIE, to podałem TYPIE. Gusta i guściki, ale widać nie rozumiesz ;) I te od pheno to zwykłe camo. Jakie miała już każda marka.

No i takie klasyczki TYPIE są najlepsze, a nie jakieś wczuty i robienie gówna pokroju panterkocamopodobnego
Awatar użytkownika
WOLUSiowy

Rozmiar: 11.5us/L
Pozytywy: 25
Negatywy: 0

Postautor: Fokier » 03 sie 2013, 0:52

Najbardziej istotne w tym wszystkim jest to, że Phenotype nie ma w dupie opinii użytkowników, respektuje zdanie klientów i osób potencjalnie zainteresowanych. Także dziękuje w imieniu firmy za branie udziału w dyskusji, nawet jeśli to lekkie przepychanki..... ;)

Oddzielnym tematem jest to, że rynek jest zróżnicowany - (moim zdaniem) gdy dasz tanią cenę to powiedzą, że za tanio i, że gówno; dasz droższą to powiedzą, że nie warto. Zrobisz coś nowego to pewna grupa wykrzyczy Ci w twarz, że festyn. Postarasz się i rzucisz coś klasycznego wkładając w to zajawkę i serce to powiedzą, że "było". Tęga rozkmina, ale tak jest, że nie dogodzi się nigdy wszystkim.

Ja widziałem już znaczącą część kolekcji jesień-zima i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. Dla każdego coś dobrego (y)

Obrazek
https://www.facebook.com/PhenotypeStreetwear
Kolejny raz zapraszam do polubienia Phenotype na fb, wkrótce zaczną pojawiać się tam jakieś spyshoty pewnie.... ;)
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Pozytywy: 36

Postautor: Turk » 03 sie 2013, 13:41

weź Fokier już wyluzuj z tą propagandą.
klim pisze:Jak chcesz tak bardzo wiedzieć to jestem ze starej generacji shc konto 2k11 więc zluzuj typie, kurwa forumowiczu za dyche.

Obrazek
Awatar użytkownika
Turk
Zaufany sprzedawca

Ulubiona marka: TK / Nike
Pozytywy: 29

Postautor: Zielson1 » 03 sie 2013, 14:09

:D :D :D :D :D :D
INSTAGRAMEK
R.i.P. SHC
Awatar użytkownika
Zielson1

Rozmiar: M/8,5US
Ulubiona marka: Tyskie
Pozytywy: 0

Postautor: pytson » 03 sie 2013, 14:17

Fokier pisze:Najbardziej istotne w tym wszystkim jest to, że Phenotype nie ma w dupie opinii użytkowników, respektuje zdanie klientów i osób potencjalnie zainteresowanych. Także dziękuje w imieniu firmy za branie udziału w dyskusji, nawet jeśli to lekkie przepychanki..... ;)

Oddzielnym tematem jest to, że rynek jest zróżnicowany - (moim zdaniem) gdy dasz tanią cenę to powiedzą, że za tanio i, że gówno; dasz droższą to powiedzą, że nie warto. Zrobisz coś nowego to pewna grupa wykrzyczy Ci w twarz, że festyn. Postarasz się i rzucisz coś klasycznego wkładając w to zajawkę i serce to powiedzą, że "było". Tęga rozkmina, ale tak jest, że nie dogodzi się nigdy wszystkim.

Ja widziałem już znaczącą część kolekcji jesień-zima i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. Dla każdego coś dobrego (y)

Obrazek
https://www.facebook.com/PhenotypeStreetwear
Kolejny raz zapraszam do polubienia Phenotype na fb, wkrótce zaczną pojawiać się tam jakieś spyshoty pewnie.... ;)

Zacznijmy od tego, że forum to czy o innej nazwie nie jest wyznacznikiem fajności, stylu, trendów ani w 98% nie jest klientem marki, z którego dana marka 'żyje' :)
Co do odbioru cen przez naszych rodaków - wiele osób nie kuma jeszcze tego, że cena to koszt produkcji + zarobek producenta + marża sklepu, bo przecież każdy musi zarobić i nikt nie robi tego charytatywnie. Producent musi sprzedać towar do sklepu,a sklep musi wystawić ten towar w takiej cenie, żeby opłacało mu się go sprzedawać, dodatkowo cen musi przestrzegać producent i sklepy, po to by nie powstała niezdrowa konkurencja cenowa na linii producent-sklep. Proste, logiczne. Poza tym cena jest jednym z elementów kreujących wizerunek marki.
Wiele produktów jednej czy drugiej marki ma przesadzone ceny i sam czasami zastanawiam się na jakiej podstawie ktoś wymyślił taki retail. Prawda jest taka, że zawsze będzie narzekanie na temat ceny produktu. Przywołując jeszcze raz TK - podnieśli ceny koszulek, dalej bardzo dobrze się sprzedają mimo iż bardzo dużo osób narzeka, że CENA JEST ZA WYSOKA I ŻE 85/95 ZŁ TO STANOWCZO ZA DUŻO. :lol: :lol: Carhartt mógłby być tańszy, ale centrala i krajowi dystrybutorzy pilnują cen w swoich sklepach, bo te rzeczy 'muszą' tyle kosztować, aby marka nie była kojarzona z 'tanimi' produktami. Ot polityka cenowa ważna rzecz.
Obrazek
Awatar użytkownika
pytson
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 8,5/9
Ulubiona marka: Carhartt / Stussy
Pozytywy: 33

Postautor: coldcatt » 03 sie 2013, 15:57

Ja tam posiadam czarnego crewnecka i pocket-tee granatowy i jestem w chuj zadowolony także polecam, a dziś sobie zamówiłem spodenki phenoarmy i myślę, że się nie zawiodę :)

Pozdrówki Phenówki, imo w dobrą stronę to idzie! (y)
Awatar użytkownika
coldcatt
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: US 9.5
Pozytywy: 49

Postautor: KamcolNO » 03 sie 2013, 16:26

WOLUSiowy pisze:No i takie klasyczki TYPIE są najlepsze, a nie jakieś wczuty i robienie gówna pokroju panterkocamopodobnego

Dziwne, że jak taki hazel czy inna firma wrzuci zwykłe camo to nie ma tylu obrońców a wręcz większość osób szmaci ;)
A dwa, że nad wcześniejszym customowym camo Swanskiego (tym w którym była koszula i spodnie) się spuszczało w chuj ludzi tutaj i na shc, więc zamknij jape jak nie masz pojęcia i nie mów o panterkocamopodobnym gównie, i że jest ono gorsze od zwykłe camo ze sklepu z militariami.

Fokier pisze:Najbardziej istotne w tym wszystkim jest to, że Phenotype nie ma w dupie opinii użytkowników, respektuje zdanie klientów i osób potencjalnie zainteresowanych. Także dziękuje w imieniu firmy za branie udziału w dyskusji, nawet jeśli to lekkie przepychanki..... ;)

No właśnie o to się tylko rozchodziło od początku mi, że się zachowali nie fer w stosunku do klienta. Nie skreślam marki, może faktycznie coś z tego dalej będzie, zapowiadało się fajnie od początku, a Ty Fokier:

Turk pisze:weź już wyluzuj z tą propagandą.

;)

EOT
Awatar użytkownika
KamcolNO

Rozmiar: M/9,5US
Pozytywy: 3

Postautor: ten-typ-mesh » 03 sie 2013, 20:20

Kamuflaż wz 93 "Pantera" to najbrzydszy i najbardziej oklepany wzór camo nad wisłą, jest tyle dużo ciekawszych niszowych kamuflaży które przewijały się przez lata, chociażby wz 89 "Żaba/Puma" a z zagranicznych można sięgnąć dalej po chociażby:

- golden tiger stripe lub wariant tego kamuflażu w wydaniu tailandzkim
- południowowietnamski beo gam
- duck hunter z hondurasu czy iranu

bez żadnych wstawek czy znaczków - minimalny branding, brak okropnej podszewki czy jakichś skórzanych obszyć i jest produkt inny od całego polskiego syfu.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ten-typ-mesh
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 11,5
Ulubiona marka: fragment design
Pozytywy: 12

Postautor: florus18 » 04 sie 2013, 19:10

Mareg, ciekawe czy uda Ci sie nabic chociaz 10 postow przed banem :D
Awatar użytkownika
florus18

Rozmiar: 45.5 / 187cm
Ulubiona marka: 5.10.15
Pozytywy: 2

Postautor: Elite » 04 sie 2013, 19:29

ten-typ-mesh pisze:Kamuflaż wz 93 "Pantera" to najbrzydszy i najbardziej oklepany wzór camo nad wisłą, jest tyle dużo ciekawszych niszowych kamuflaży które przewijały się przez lata, chociażby wz 89 "Żaba/Puma" a z zagranicznych można sięgnąć dalej po chociażby:

- golden tiger stripe lub wariant tego kamuflażu w wydaniu tailandzkim
- południowowietnamski beo gam
- duck hunter z hondurasu czy iranu

bez żadnych wstawek czy znaczków - minimalny branding, brak okropnej podszewki czy jakichś skórzanych obszyć i jest produkt inny od całego polskiego syfu.

Pozdrawiam.

Puma na szortach wyglądała by jak guwno, duck i tiger stripe były katowane już x razy, z tym że nie przez polskie brandy. Btw. pantera jest imo jednym z ładniejszych kamuflaży i dobrze wygląda na szortach.
Witam! Czarna koszulka od MAJORS, oraz crewneck ADMIRABLE, które kupiłem w Poznańskim butiku NEAT nadają się idealnie do szkoły, gdzie pewnie każdy będzie mógł wam pozazdrościć bluzy jak i koszulki! Buty według mnie idealnie nadają się na "uliczne tereny" gdyż cały czas mam miękko pod stopami, czy to chodzę po jakimś rozwalonym chodniku czy też nie, więc na drogę do szkoły przydadzą się na pewno!
Awatar użytkownika
Elite

Rozmiar: L/11
Ulubiona marka: syndicate
Pozytywy: 6

Postautor: KamcolNO » 04 sie 2013, 22:23

florus18 pisze:Mareg, ciekawe czy uda Ci sie nabic chociaz 10 postow przed banem :D

To nie mareg ;)
Awatar użytkownika
KamcolNO

Rozmiar: M/9,5US

Postautor: WOLUSiowy » 04 sie 2013, 23:58

KamcolNO pisze:Dziwne, że jak taki hazel czy inna firma wrzuci zwykłe camo to nie ma tylu obrońców a wręcz większość osób szmaci
A dwa, że nad wcześniejszym customowym camo Swanskiego (tym w którym była koszula i spodnie) się spuszczało w chuj ludzi tutaj i na shc, więc zamknij jape jak nie masz pojęcia i nie mów o panterkocamopodobnym gównie, i że jest ono gorsze od zwykłe camo ze sklepu z militariami.

jak coś ci nie pasuje to możesz wykurwiać smiało typie, bo nikt nie potrzebuje takich gimbopodobnychdzieciaków jak Ty, beke ma w kurwe z takich typów, aż żal się robi jak patrzy na takie posty jakie piszesz... noś se te panterkopodobnegówno z tk i tyle, mam wyjebane total w ciebie typie i tyle, pozdro 600, 5 i nie do usłyszenia :)
Awatar użytkownika
WOLUSiowy

Rozmiar: 11.5us/L
Pozytywy: 25

Postautor: Banks » 05 sie 2013, 10:33

WOLUSiowy i kto tu z siebie robi gimbopodobnego dzieciaka.. niestety w pełni zgadzam sie z opinia KamcolNO.
I jestem ciekaw jak Pheno rozwinie sie dalej. (y)
http://stonecolddrugs.tumblr.com/
http://instagram.com/paaniek

emowski pisze: Parszywa jednostka pasożytnicza, brzydzę się takimi.
Nie dość, że cebulak to i wszędzie węszy spisek

a Ty się nie wpierdalaj bo następnym razem jak Cię spotkam w arkadii to destro stracisz i będzie płacz
Awatar użytkownika
Banks

Rozmiar: 9.5/10 US
Pozytywy: 27

Postautor: kaban » 05 sie 2013, 20:49

ten-typ-mesh pisze:Kamuflaż wz 93 "Pantera" to najbrzydszy i najbardziej oklepany wzór camo nad wisłą

Zgadzam się z Tobą, strasznie biedny jest ten wzór camo. Najbardziej pospolity + kiepskie odcienie plamy.
Awatar użytkownika
kaban

Rozmiar: L / US10
Ulubiona marka: Cropp
Pozytywy: 0

Postautor: Baks1990 » 05 sie 2013, 21:34

ten typ mesh to akurat moderator SHC 8-)

wracajac do tematu to za nastepne obraźliwe wpisy lecą warny.
Obrazek

Layover pisze:parafrazując: dla mnie buty to sport, dla ciebie to życie
Awatar użytkownika
Baks1990

Rozmiar: 10.5
Ulubiona marka: Asics
Pozytywy: 48

Postautor: Fokier » 08 sie 2013, 2:40

Dzięki Baks, że czuwasz nad aferkami ;).

Info z facebooka City-shopu mówi, że sporo spodenek już zostało sprzedane. Jak wrażenia - ktoś kupował osobiście w sklepie?
;)

U nas na stronce M oraz L ciągle dostępne! więcej info: http://phenotype.bigcartel.com/product/phenoarmy-shorts

Piątka!
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Postautor: FLoo » 08 sie 2013, 7:46

czym to jest wysyłane? bo ponoć wysyłka w poniedziałek a do dziś nie mam
Obrazek

#FREE KRUSZYNA
Awatar użytkownika
FLoo

Rozmiar: 9,5
Ulubiona marka: ASICS
Pozytywy: 12

Postautor: Fokier » 08 sie 2013, 10:35

FLoo pisze:czym to jest wysyłane? bo ponoć wysyłka w poniedziałek a do dziś nie mam

Generalnie za pośrednictwem Poczty Polskiej chyba, że klient życzy sobie inaczej to każdy przypadek rozpatrywany jest oddzielnie. Napisz na maila szczegóły zamówienia i z pewnością ustalicie konkrety i sytuacja zostanie wyjaśniona ;).
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Postautor: ocean » 08 sie 2013, 10:41

irytuje mnie sposób w jaki piszesz, jesteś w chuj głęboko w tym biznesie a starasz się wmówić że nie :wall:
I'm not gonna go to university. I don't want to do anything. I wanna twerk for the rest of my life.

szukasz sznurówek? burgundy do sk8 hi?
wejdź tu

Gawin pisze:Ja zawsze mojej Mamie daje hajs i sama sobie kupuje. Np robie zrzute z dziewczyna i bratem i dajemy. 8-)
Awatar użytkownika
ocean

Postautor: Phenotype » 08 sie 2013, 11:57

FLoo napisz na maila podam Ci numer paczki. Wszystkie zamowienia byly wysylane zgodnie z planem.
Obrazek @PhenotypeStreetwear
Obrazek @InstaPhenotype #PhenoHYPE
Awatar użytkownika
Phenotype

Rozmiar: S-XL
Pozytywy: 4

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marki odzieżowe