PHENOTYPE

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

Re: PHENOTYPE

Postautor: Wyimaginowany' » 31 lip 2013, 12:12

dobra jakos szortow? zastanawiam sie czy pobrac
Awatar użytkownika
Wyimaginowany'

Rozmiar: 10,5/11
Pozytywy: 2
Negatywy: 0

Postautor: Baks1990 » 31 lip 2013, 12:14

ja szczerze mowiac podchodzilem troche z dystansem do tego, ale dzis przymierzylem i jednak jestem zadowolony. takze juz sobie pobrałem je 8)
Obrazek

Layover pisze:parafrazując: dla mnie buty to sport, dla ciebie to życie
Awatar użytkownika
Baks1990

Rozmiar: 10.5
Ulubiona marka: Asics
Pozytywy: 48

Postautor: arek_pl » 31 lip 2013, 22:36

Czy mi się wydaje czy cena za szorty phenoarmy powędrowała w górę ?
Awatar użytkownika
arek_pl

Rozmiar: L us9,5/10
Ulubiona marka: BIEDRONKA

Postautor: Poof » 31 lip 2013, 22:47

O 3 dychy w górę poszły.

Dobrze w sumie że nie zastanawiałem się dłużej z ich kupnem, wczoraj zamówiłem :D
Awatar użytkownika
Poof

Rozmiar: 9,5/M

Postautor: Banks » 31 lip 2013, 22:57

a szkoda, szkoda
http://stonecolddrugs.tumblr.com/
http://instagram.com/paaniek

emowski pisze: Parszywa jednostka pasożytnicza, brzydzę się takimi.
Nie dość, że cebulak to i wszędzie węszy spisek

a Ty się nie wpierdalaj bo następnym razem jak Cię spotkam w arkadii to destro stracisz i będzie płacz
Awatar użytkownika
Banks

Rozmiar: 9.5/10 US
Pozytywy: 27

Postautor: aceincase » 31 lip 2013, 23:00

nie no chłopaki no offense, ale tak sie nie robi :nonono:
Awatar użytkownika
aceincase

Rozmiar: M / 9
Pozytywy: 4

Postautor: Trox » 31 lip 2013, 23:06

aceincase pisze:nie no chłopaki no offense, ale tak sie nie robi :nonono:

już się poczuli no jakie cebulactwo :wojczilol:
truskulu
Awatar użytkownika
Trox

Rozmiar: L/10,5us
Ulubiona marka: drogie
Pozytywy: 29

Postautor: pomidor » 31 lip 2013, 23:38

aceincase pisze:nie no chłopaki no offense, ale tak sie nie robi :nonono:
Awatar użytkownika
pomidor
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: M, 9 US
Ulubiona marka: Supreme
Pozytywy: 60

Postautor: Fokier » 31 lip 2013, 23:46

NEWS!
Obrazek
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
PHENOTYPE DOSTĘPNE STACJONARNIE W CITY-SHOPIE.

Baks doradzi i pomoże ;). Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i Phenotype ;).

@topic
Jestem także zaskoczony podwyżką cenową aczkolwiek wpływa zapewne na to szereg powodów.

Weźcie pod uwagę ceny konkurencyjnych marek, powiedzmy popularny i znany Turbokolor. Szyją w tym momencie masówkę, nie wczuwają się już tak w produkcję jak kiedyś bo "ludzie i tak kupią". Ceny ich pierwszych delivery są często 2x większe od tych na stronie Phenotype. Słabo? Myślę, że cena nie powinna być kwestią dyskusyjną, komu udało się kupić taniej to zuch - dla tych ludzi ukłon za zaufanie. Pozostali nadal mają możliwość skorzystania z rabatu w kolaboracji z hype5.pl. Ja bym powinął je nawet za tyle. Dla mnie ogień.
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Pozytywy: 36

Postautor: Banks » 01 sie 2013, 18:29

Mam tylko nadzieję, że Phenotype nie skończy jak hazel wydając coraz większe oklepane gówno próbując być jak murzyny zza oceanu albo nawet jak to ująłeś Fokier nie zaczną szyć masówki nie wczuwając się w produkcje. Ciężko teraz o dobrą polską marke, ze swoimi pomysłami i dobrym wykonaniem. Oby te shorty nie były jedyną rzeczą, którą tak chętnie wszyscy powijacie 8-)
http://stonecolddrugs.tumblr.com/
http://instagram.com/paaniek

emowski pisze: Parszywa jednostka pasożytnicza, brzydzę się takimi.
Nie dość, że cebulak to i wszędzie węszy spisek

a Ty się nie wpierdalaj bo następnym razem jak Cię spotkam w arkadii to destro stracisz i będzie płacz
Awatar użytkownika
Banks

Rozmiar: 9.5/10 US
Pozytywy: 27

Postautor: KamcolNO » 01 sie 2013, 20:55

Nie zasłaniajcie się Turbokolorem bo oni sobie już wyrobili markę i poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą. A z tą ceną to przesadziliście niestety. Jeszcze jakbym zobaczył od razu taką to bym wyśmiał, ale jak podwyższyliście bo się sprzedają to żałosne :? I to jeszcze, powtarzam, nie mając wyrobionej opinii i posiadając 2 rzeczy na krzyż. Słabo, słabo...
Awatar użytkownika
KamcolNO

Rozmiar: M/9,5US
Pozytywy: 3

Postautor: Baks1990 » 01 sie 2013, 21:05

po prostu na początku chcieli sobie wyrobić markę tez poprzez cenę, ale długoterminowo to trochę nie ma sensu, skoro na szortach zarabia się około 20 zł. to i tak w następnej kolekcji ceny, by poszły w gore, bo nikt nie robi tego tylko dla zajawy, ale tez dla hajcu. zrobili to teraz ich sprawa. według mnie warto.
Obrazek

Layover pisze:parafrazując: dla mnie buty to sport, dla ciebie to życie
Awatar użytkownika
Baks1990

Rozmiar: 10.5
Ulubiona marka: Asics
Pozytywy: 48

Postautor: Dumelski » 01 sie 2013, 21:06

To znajdź drugie szorty camo ze skórą w takiej cenie
Awatar użytkownika
Dumelski

Rozmiar: 10US/L
Pozytywy: 0

Postautor: Fokier » 01 sie 2013, 21:12

Dumelski pisze:To znajdź drugie szorty camo ze skórą w takiej cenie

swoją drogą ma to bardzo duży sens, zaproponuj coś @KamcolNO

KamcolNO pisze:Nie zasłaniajcie się Turbokolorem bo oni sobie już wyrobili markę i poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą. A z tą ceną to przesadziliście niestety. Jeszcze jakbym zobaczył od razu taką to bym wyśmiał, ale jak podwyższyliście bo się sprzedają to żałosne :? I to jeszcze, powtarzam, nie mając wyrobionej opinii i posiadając 2 rzeczy na krzyż. Słabo, słabo...

Serio byś się zdziwił jeśli chodzi o tk ale nie będę wyprowadzał Ciebie z błędu..... ;)

Nie będę też ciągnął tematu ceny dalej bo każda opinia którą piszę w tym temacie jest MOJA i SUBIEKTYWNA. Nie wypowiadam się w imieniu firmy jeśli wyraźnie tego nie zaznaczam i niejednokrotnie może zdarzyć się tak, że moje zdanie będzie różniło się od stanowiska Pheno. Bezcelowa gadka, serio.

Nie uważam by było to jakimś mega problemem dla osób faktycznie zainteresowanych produktem. Cena jest w 200% adekwatna do wykorzystanych materiałów, jakości i wykończeń produktu. Niesamowicie dziękuję, że jesteś stróżem prawa ale jeśli masz nadal jakieś uwagi, płacze i żale napisz śmiało maila do właściciela lub skorzystaj z formularza na stronie internetowej Phenotype. Z pewnością szybko Ci odpisze co, jak, gdzie i kiedy.

Zapraszam do zakupów, od dziś ON-LINE nie tylko za pośrednictwem naszej strony internetowej ale także w City-Shopie! link poniżej:

http://www.city-shop.pl/product-pol-657 ... lage-.html
#td
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fokier
Zaufany sprzedawca

Pozytywy: 36

Postautor: Hantoog » 01 sie 2013, 22:27

Dobra chłopaki tutaj nikt nie wątpi w to że Phenotype robi fajne, dobre jakościowo rzeczy, tylko takich numerów się nie robi. Dla mnie jest to po prostu brak szacunku do klienta, jak chcieli pchać shorty z 20 złotych marży to ich decyzja, powinni być konsekwentni. Już w lepszym guście byłoby podwyższenie ceny przy następnych modelach/kolekcjach. I tutaj to że konkurencja jest droższa nie ma nic do rzeczy.
Ale i tak trzymam kciuki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hantoog

Rozmiar: 11,5
Ulubiona marka: G
Pozytywy: 10

Postautor: Wyimaginowany' » 01 sie 2013, 22:36

Na poczatku przeciez przewaznie wyrabiana jest marka i renoma (oczywiscie jesli idzie w parze z jakoscia) potem cene sie podnosi. Tez niedlugo je zamawiam, mam nadzieje ze jesli cena bedzie rosla to jakos rowniez.
Awatar użytkownika
Wyimaginowany'

Rozmiar: 10,5/11

Postautor: KamcolNO » 01 sie 2013, 23:23

Fokier pisze:
Dumelski pisze:To znajdź drugie szorty camo ze skórą w takiej cenie

swoją drogą ma to bardzo duży sens, zaproponuj coś @KamcolNO

http://turbokolor.com/shop/product_info ... 8bd0ff1a72

Dycha drożej a mamy customowe camo i kolaboracje w jednym ;) I wykończenia też skórzane z tego co tam na zdjęciach widnieje, zresztą nie zesrajcie się z tą skórą bo jest jej tyle co kot napłakał. To się tyczy camo.

http://www.taste.tc/shop/men/shorts/wooden-leg-brwn

2 dychy drożej a mamy milion razy lepsze wykończenie, krój, i jakość (i nikt mi nie mówi, że nie), i kupując wiem, że tylko 14 osób w Polsce ma takie spodenki jak ja.

Fokier pisze:
KamcolNO pisze:Nie zasłaniajcie się Turbokolorem bo oni sobie już wyrobili markę i poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą. A z tą ceną to przesadziliście niestety. Jeszcze jakbym zobaczył od razu taką to bym wyśmiał, ale jak podwyższyliście bo się sprzedają to żałosne :? I to jeszcze, powtarzam, nie mając wyrobionej opinii i posiadając 2 rzeczy na krzyż. Słabo, słabo...

Serio byś się zdziwił jeśli chodzi o tk ale nie będę wyprowadzał Ciebie z błędu..... ;)

Nie no, śmiało wyprowadź bo mam różne rzeczy z prawie każdej ostatniej kolekcji Tk i są to świetne jakościowo ciuchy.

Fokier pisze:Nie będę też ciągnął tematu ceny dalej bo każda opinia którą piszę w tym temacie jest MOJA i SUBIEKTYWNA.

Moja opinia również jest MOJA i SUBIEKTYWNA.

Fokier pisze:Nie wypowiadam się w imieniu firmy jeśli wyraźnie tego nie zaznaczam i niejednokrotnie może zdarzyć się tak, że moje zdanie będzie różniło się od stanowiska Pheno.

A to sory, myślałem że skoro tak często wypowiadasz się tutaj i te konkursy promujesz itd. to masz bezpośrednie powiązanie z firmą i na tym zarabiasz ;) My bad

Fokier pisze:Niesamowicie dziękuję, że jesteś stróżem prawa ale jeśli masz nadal jakieś uwagi, płacze i żale napisz śmiało maila do właściciela lub skorzystaj z formularza na stronie internetowej Phenotype. Z pewnością szybko Ci odpisze co, jak, gdzie i kiedy.

Oj tu już nieprzyjemnie zacząłeś skakać :nonono: Ból dupy że się nie spuszczam nad spodenkami i chamskim zachowaniem firmy. Nie mam ochoty pisać do nich maili. To forum i ten dział stworzono po to żeby wypowiadać się w tych tematach na temat marek a nie pisać do samych marek opinie. Wątpię żeby ktoś kto jeździ tu po hazelu pisał do nich osobiście to samo.

Hantoog pisze:takich numerów się nie robi. Dla mnie jest to po prostu brak szacunku do klienta, jak chcieli pchać shorty z 20 złotych marży to ich decyzja, powinni być konsekwentni. Już w lepszym guście byłoby podwyższenie ceny przy następnych modelach/kolekcjach.

(y) (y) (y)
Awatar użytkownika
KamcolNO

Postautor: WOLUSiowy » 02 sie 2013, 13:49

KamcolNO pisze:http://turbokolor.com/shop/product_info ... 8bd0ff1a72

Dycha drożej a mamy customowe camo i kolaboracje w jednym ;) I wykończenia też skórzane z tego co tam na zdjęciach widnieje, zresztą nie zesrajcie się z tą skórą bo jest jej tyle co kot napłakał. To się tyczy camo.

Jak te camo od tubrokolorka jest słabe w kurwe typie :), te od phenotype zjada normal te 'customowe' camo
Awatar użytkownika
WOLUSiowy

Rozmiar: 11.5us/L
Pozytywy: 25

Postautor: KamcolNO » 02 sie 2013, 22:58

WOLUSiowy pisze:Jak te camo od tubrokolorka jest słabe w kurwe typie :), te od phenotype zjada normal te 'customowe' camo

Chodziło im o przykład TYPIE, to podałem TYPIE. Gusta i guściki, ale widać nie rozumiesz ;) I te od pheno to zwykłe camo. Jakie miała już każda marka.
Awatar użytkownika
KamcolNO

Postautor: vnkz » 02 sie 2013, 23:54

na chuj ta wczuta? jak komuś się szorty podobają to bierze i tyle. imo zbędne pierdolenie, poza tym nie każdy chce chodzić w tych pstrokatych spodenkach od tk, każdy kupuje to co mu się podoba.
Awatar użytkownika
vnkz

Rozmiar: M / 8US
Pozytywy: 11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marki odzieżowe